KARIERA

Kariera

Oferty pracy
w BT&A Advisory
we Wrocławiu

Tworzymy grupę wyspecjalizowanych doradców.

Pracownicy tworzący naszą grupę to ludzie o różnym poziomie specjalizacji. Zatrudniamy zarówno asystentów na początku swojej kariery zawodowej jak i ludzi z bardzo dużym doświadczeniem – w obu przypadkach popartych wiedzą teoretyczną z zakresu rachunkowości, podatków i audytu. Z satysfakcją udostępniamy tajniki naszej wiedzy również praktykantom jak i uzupełniamy naszą wiedzę współpracą z profesjonalnymi kancelariami.

W ten sposób tworzymy i zamierzamy tworzyć uzupełniający się na każdej płaszczyźnie wiedzy finansowej i podatkowej zespół wyspecjalizowanych doradców.

Aktualne oferty pracy

Zobacz, kogo obecnie szukamy

Miejsce pracy: Wrocław – Biurowiec Arkady Wrocławskie

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku Samodzielna/y Księgowa/y będzie odpowiedzialna za całościową obsługę przedsiębiorstw, a między innymi:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych + uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • dekretowanie oraz księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych,
  • współpraca z instytucjami takimi jak US, GUS.
  • Koordynowanie pracy asystenta

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, kierunek finanse i rachunkowość,
  • co najmniej 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (starszy księgowy, samodzielny księgowy)
  • praktycznej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt z klientem mail, telefon),
  • mile widziana znajomość programu Symfonia,
  • dobrej znajomość narzędzi pakietu MS Office zwłaszcza Excel,
  • kultury osobistej i zaangażowania.

W zamian otrzymasz:

  • samodzielne stanowisko,
  • wsparcie asystenta
  • różnorodność szkoleń dla pracowników oraz możliwość zdobywania uprawnień biegłego rewidenta (dofinansowanie do egzaminów)
  • możliwość awansu na stanowisko Głównego Księgowego i kierowania większym zespołem,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku,
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka medyczna Luxmed, karta Multisport)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres e-mail: kariera@btagroup.eu

Do przesłanych dokumentów należy dodać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Osoba na stanowisku Młodsza/y Księgowa/y będzie odpowiedzialna za wsparcie Głównego Księgowego / Samodzielnego Księgowego w całościowej obsłudze przedsiębiorstw różnych branż, a między innymi:

  • wprowadzanie do systemu Symfonia dokumentów księgowych takich jak: faktury zakupu, sprzedaży, listy płac, wyciągi bankowe, raporty kasowe,
  • prace biurowe i organizacyjne,
  • prowadzenie ewidencji księgowych + pomoc w ich uzgadnianiu z kontami księgi głównej,
  • kontakt z klientem

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane technikum ekonomiczne, w trakcie studiów o profilu ekonomicznym (rachunkowość, finanse), lub wyższe kierunkowe
  • min. rocznego stażu pracy w księgowości,
  • podstawowej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości
  • podstawowej znajomości przepisów z zakresu CIT i VAT,
  •  mile widziana znajomość języka angielskiego (kontakt z klientem przez e-mail, telefon),
  • dobra znajomość pakietu Office zwłaszcza Excel oraz ERP Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem

  • możliwość rozwoju zawodowego w jasno określonej ścieżce kariery,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji jako kandydat na biegłego rewidenta (dofinansowanie do egzaminów),
  • umowę o pracę, zlecenie lub umowa o współpracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu),
  • możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem doświadczonych księgowych,
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka medyczna Luxmed, karta Multisport),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres e-mail:kariera@btagroup.eu

Czego szukasz w nowym miejscu pracy?

Otwórz sobie drogę do sukcesu

Wypełnij poniższy formularz lub wyślij swoją aplikację na adres kariera@btagroup.eu