OBSŁUGA KSIĘGOWA

Księgowość

Obsługa księgowa

Nasz dział usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych obsługuje wiele trudnych i skomplikowanych procesów z zakresu szeroko pojętej księgowości – właśnie z tego powodu to trudne zadanie warto jest powierzyć odpowiednio wykwalifikowanym i przeszkolonym specjalistom, dla których księgowość jest pasją.

Korzystając z oferty BT&A Advisory nasi Klienci mogą liczyć na nawiązanie współpracy z najlepszymi księgowymi. Ich wiedza oraz zdobyte doświadczenie wpływa na wysoką jakość świadczonych usług w zakresie kompleksowej obsługi księgowej dla przedsiębiorstw z Wrocławia i okolic. 

Jako zespół specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych i kompleksowych usług z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, księgowości projektów dotacyjnych, nadzoru księgowego, a także wszelkich innych usługach księgowych zgodnie z życzeniem naszych Klientów.

Celem prac podejmowanych przez naszych specjalistów jest z jednej strony zapewnienie ciągłości funkcjonowania działu księgowego u naszych Klientów, a z drugiej zapewnienie, iż księgowość jest prowadzona z uwzględnieniem najnowszych przepisów w tym zakresie. 

BT&A Advisory Wrocław oferuje swoim Klientom kompleksową ofertę, która we właściwy sposób została dopasowana do bieżących potrzeb rynku. Wiemy, jak ważne jest dostarczanie wyników finansowych różnym interesariuszom na czas i odpowiedniej jakości dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełniać wymagania naszych Klientów także w tym zakresie.

Oferta

Projekty dotacyjne, sprawozdania, reprezentacja Klienta

Oferowana przez naszą firmę kompleksowa obsługa księgowa dostosowywana jest do poszczególnych i aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Klienci decydujący się na zlecenie nam wykonania usługi, jaką jest np. prowadzenie ksiąg rachunkowych czy księgowość projektów dotacyjnych mogą być pewni bezpieczeństwa i gwarancji podejmowanych przez naszych doradców działań.

Obsługa księgowa dokonywana przez firmę zewnętrzną wiąże się ze znacznym obniżeniem kosztów prowadzenia działu księgowego, co przekłada się na lepsze wynik finansowe firm wybierających ten model współpracy. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszym cennikiem kompleksowej obsługi z księgowości i wybrania oferty, która sprosta Państwa oczekiwaniom i potrzebom.

Obsługa Księgowa

Zakres współpracy

Sporządzanie sprawozdań finansowych (rocznych wymaganych przepisami prawa lub okresowych na potrzeby prezentacji danych, przekształceń itp.) na podstawie dostarczonych danych księgowych.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie – zgodnie z wymaganiami ustawy o rachunkowości oraz innych przepisów prawa na podstawie posiadanych licencji Ministerstwa Finansów.

  • prowadzenie ewidencji kadrowych związanych z zatrudnianiem pracowników,
  • naliczanie płac, składników ZUS, podatków, prowadzenie wszelkich ewidencji z tym związanych,
  • sprawozdawczość statystyczna z tematyki kadrowo-płacowej.

Dlaczego warto?

Powierzając księgowość zewnętrznej firmie w formie outsourcingu, przedsiębiorcy nie muszą inwestować w zatrudnienie wykwalifikowanego pracownika, zakup niezbędnych sprzętów i akcesoriów biurowych, systemów, programów itp., co wiąże się nie tylko z wysokimi kosztami początkowymi, ale także koniecznością ponoszenia regularnych kosztów różnego rodzaju aktualizacji czy subskrypcji. Podobnie jest z czasem przeznaczonym na prowadzenie księgowości, który można wykorzystać na działania przyczyniające się do rozwoju przedsiębiorstwa.